کارخانه تولید اطلاعات سونار وب

مقدمه ای کوتاه :

همه ما حداقل تا حدودی ( با توجه به نیاز کاری و یا سطح تحصیلات مان ) با نرم افزارهای عمومی آفیس تا حدودی آشنا بوده و یا با آنها کار کرده ایم. از ساده ترین محاسبات گرفته تا حرفه ای ترین کاربری ها بر روی نرم افزار قدرتمند اکسل قابل پیاده سازی بوده و کاربری راحت و استفاده آسان آن امکان بهره گیری همه افراد در سطوح مختلف و زمینه های گوناگون را ممکن کرده است. اکسل به عنوان یک صفحه گسترده امکان بکارگیری در هر زمینه و رشته ای را در سطوح مختلف دارد که بسته به مهارت و آموزش کاربران متغیر است.

با توجه به امکانات و ویژگیهای بسیار زیاد این نرم افزار در عین سادگی و سهولت استفاده بر آن شدیم تا از تجربیات آموزشی و تا حدودی حرفه ای خود استفاده بهتری کرده و آن را به عنوان یک خدمت به شما دوستان و کاربران عزیز عرضه نماییم و تصمیم گرفتیم تا برای شما که در هر زمینه و رشته ای احتیاج به انجام محاسبات زیاد و تکراری، ثبت و آرشیو و گزارش گیری از اطلاعات مختلف ، استفاده از فرمول ها و توابع خاص در برهه ای از زمان و یا گزارش دهی آمار و ارقام به صورت جداول و انواع نمودار دارید، در سریع ترین زمان ممکن یک فایل اکسل متناسب با نیازهایتان طراحی و آماده کرده و همراه با راهنمای استفاده در اختیارتان قرار دهیم تا نهایت استفاده از زمانتان را داشته باشید.

معرفی خدمات ما :

گروه نرم افزاری آریان در زمینه اکسل (به طور خاص) و پاور پوینت و ورد و بطور کلی در زمینه مجموعه نرم افزاری آفیس، خدمات طراحی، آماده سازی، ویرایش و اصلاح، ایده پردازی و سایر موارد مرتبط را با تکیه بر نیازهای شما ارائه نموده ایم و خواهیم نمود.

علاوه بر موارد فوق، ما در زمینه طراحی انواع وب سایت در خدمتتان هستیم که در صورت تمایل می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر در مورد برآورد قیمت و نحوه انجام پروژه اطلاعات لازم و کافی را بدست بیاورید:

کلیک کنید           https://sonarweb.ir/tarahiesite/

تعهدات گروه نرم افزاری آریان :

تعهدات ما در قبال مشتری، توجه به زمان تحویل و صحت عملکرد پروژه می باشد. به دلیل تجربه ای که داریم کلیه کارهای خود را با گارانتی و ضمانت تحویل مشتری می دهیم. پروژه هایی که تحویل شما عزیزان می شود قابلیت توسعه دارند و در صورت نیاز ، توافقات لازم جهت توسعه پروژه ها انجام خواهد گرفت. هزینه طراحی در دو مقطع (بیعانه و تسویه حساب کامل قبل از تحویل) کار وصول خواهد شد. بنابراین پس از پرداخت بیعانه دیگر نگران تحویل پروژه خود نباشید . سفارشات تلفنی در اولویت خواهند بود.

مشتریان ما اغلب شامل گروه های زیر هستند :

 • دانش آموزان و دانشجویان در سطوح مختلف تحصیلی
 • مربیان ، معلمان ، دبیران و اساتید حوزه تدریس و آموزش
 • کارشناسان و یا مدیران مشغول در انواع صنایع و شرکت ها
 • کارمندان و نیروهای مرتبط با مسایل اداری و خدماتی و مالی
 • اصناف و مشاغل آزادی که نیاز به ثبت و نگهداری هرگونه اطلاعات دارند

به طور کلی همه کسانی که به نحوی نیاز به انجام محاسبات زیاد یا تکراری، ثبت و آرشیو اطلاعات مختلف و گزارش گیری از آنها، ارائه مطالب و گزارش به هر شکل و در هر زمینه ای، گردآوری و دسته بندی دیتاهای مختلف و بیان و ارائه آنها با جداول و نمودار و سایر موارد مرتبط با اینها می باشند، امکان استفاده از خدمات ما را خواهند داشت.

 

مراحل انجام کار طبق موارد زیر خواهد بود :

 • تماس با ما از طریق ایمیل یا فرم تماس و ارسال اطلاعات اولیه مورد نیاز
 • پاسخ ما به درخواست شما از طریق ایمیل و کسب اطلاعات تکمیلی ( در اسرع وقت )
 • براورد هزینه و صدور شماره سفارش اختصاصی برای شما ( خیلی طول نمی کشه )
 • اتمام کار و اعلام به شما جهت پرداخت وجه ( بسته به حجم کار ۱ تا حداکثر ۳ روز )
 • ارسال فایل مربوطه به همراه راهنمای استفاده برای شما ( به آدرس ایمیل تان )
 • پشتیبانی تا آشنایی کامل شما با نحوه استفاده و رفع تمامی نقصها و مشکلات احتمالی

 

امیدواریم بتوانیم در این زمینه یار و همراه خوبی برای شما بوده و با امید به اینکه تلاشهایمان خرسندی و رضایت خاطر شما عزیزان را به دنبال داشته باشد، با علاقه و اشتیاق و دلگرمی بیشتری به کارمان ادامه دهیم.