مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل

برنامه و نرم افزار اکسل مقاله پروپوزال پایان نامه پاورپوینت – ورد word

کارخانه تولید اطلاعات سونار وب

مقدمه ای کوتاه :

طراحی وب سایت، افزونه، نرم افزار، آموزش اکسل، پاورپوینت – PowerPoint ، آفیس، ورد – word و اکسل – Excel

همه ما حداقل تا حدودی ( با توجه به نیاز کاری و یا سطح تحصیلات مان ) با نرم افزارهای عمومی آفیس تا حدودی آشنا بوده و یا با آنها کار کرده ایم. از ساده ترین محاسبات گرفته تا حرفه ای ترین کاربری ها بر روی نرم افزار قدرتمند اکسل – Excel قابل پیاده سازی بوده و کاربری راحت و استفاده آسان آن امکان بهره گیری همه افراد در سطوح مختلف و زمینه های گوناگون را ممکن کرده است.

اکسل – Excel به عنوان یک صفحه گسترده امکان بکارگیری در هر زمینه و رشته ای را در سطوح مختلف دارد که بسته به مهارت و آموزش کاربران متغیر است.

مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل
لیست تمامی مقالات و محتواهای تحت پاورپوینت، ورد، اکسل

با توجه به امکانات و ویژگیهای بسیار زیاد این نرم افزار ( اکسل – Excel ) در عین سادگی و سهولت استفاده بر آن شدیم تا از تجربیات آموزشی و تا حدودی حرفه ای خود استفاده بهتری کرده و آن را به عنوان یک خدمت به شما دوستان و کاربران عزیز عرضه نماییم و تصمیم گرفتیم تا برای شما که در هر زمینه و رشته ای احتیاج به انجام محاسبات زیاد و تکراری، ثبت و آرشیو و گزارش گیری از اطلاعات مختلف ، استفاده از فرمول ها و توابع خاص در برهه ای از زمان و یا گزارش دهی آمار و ارقام به صورت جداول و انواع نمودار دارید، در سریع ترین زمان ممکن یک فایل اکسل – Excel متناسب با نیازهایتان طراحی و آماده کرده و همراه با راهنمای استفاده در اختیارتان قرار دهیم تا نهایت استفاده از زمانتان را داشته باشید.

معرفی خدمات ما ( مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل ) :

گروه نرم افزاری آریان در زمینه اکسل – Excel (به طور خاص) و پاورپوینت – PowerPoint  و ورد – word و بطور کلی در زمینه مجموعه نرم افزاری آفیس، خدمات طراحی، آماده سازی، ویرایش و اصلاح، ایده پردازی و سایر موارد مرتبط را با تکیه بر نیازهای شما ارائه نموده ایم و خواهیم نمود.

محتوا، افزونه و برنامه های تحت اکسل
محتوا، افزونه و برنامه های تحت اکسل
تمامی مقالات و محتواهای تحت پاورپوینت
تمامی مقالات و محتواهای تحت پاورپوینت
مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل
مقالات، پروپوزال، پایان نامه قابل ویرایش در ورد word

علاوه بر موارد فوق، ما در زمینه طراحی وب سایت در خدمتتان هستیم که در صورت تمایل می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر در مورد برآورد قیمت و نحوه انجام پروژه اطلاعات لازم و کافی را بدست بیاورید:

کلیک کنید           https://sonarweb.ir/tarahiesite/

تعهدات گروه نرم افزاری آریان ( مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل – Excelپاورپوینت – PowerPointورد – word ) :

تعهدات ما در قبال مشتری، توجه به زمان تحویل و صحت عملکرد پروژه می باشد. به دلیل تجربه ای که داریم کلیه کارهای خود را با گارانتی و ضمانت تحویل مشتری می دهیم. پروژه هایی که تحویل شما عزیزان می شود قابلیت توسعه دارند و در صورت نیاز ، توافقات لازم جهت توسعه پروژه ها انجام خواهد گرفت. هزینه طراحی در دو مقطع (بیعانه و تسویه حساب کامل قبل از تحویل) کار وصول خواهد شد. بنابراین پس از پرداخت بیعانه دیگر نگران تحویل پروژه خود نباشید . سفارشات تلفنی در اولویت خواهند بود. طراحی وب سایت

مشتریان ما اغلب شامل گروه های زیر هستند :

 • دانش آموزان و دانشجویان در سطوح مختلف تحصیلی
 • مربیان ، معلمان ، دبیران و اساتید حوزه تدریس و آموزش
 • کارشناسان و یا مدیران مشغول در انواع صنایع و شرکت ها
 • کارمندان و نیروهای مرتبط با مسایل اداری و خدماتی و مالی
 • اصناف و مشاغل آزادی که نیاز به ثبت و نگهداری هرگونه اطلاعات دارند

مقاله پروپوزال پایان نامه برنامه اکسل

به طور کلی همه کسانی که به نحوی نیاز به انجام محاسبات زیاد یا تکراری، ثبت و آرشیو اطلاعات مختلف و گزارش گیری از آنها، ارائه مطالب و گزارش به هر شکل و در هر زمینه ای، گردآوری و دسته بندی دیتاهای مختلف و بیان و ارائه آنها با جداول و نمودار و سایر موارد مرتبط با اینها می باشند، امکان استفاده از خدمات ما را خواهند داشت.

 مراحل انجام کار طبق موارد زیر خواهد بود :

 • تماس با ما از طریق ایمیل یا فرم تماس و ارسال اطلاعات اولیه مورد نیاز
 • پاسخ ما به درخواست شما از طریق ایمیل و کسب اطلاعات تکمیلی ( در اسرع وقت )
 • براورد هزینه و صدور شماره سفارش اختصاصی برای شما ( خیلی طول نمی کشه )
 • اتمام کار و اعلام به شما جهت پرداخت وجه ( بسته به حجم کار ۱ تا حداکثر ۳ روز )
 • ارسال فایل مربوطه به همراه راهنمای استفاده برای شما ( به آدرس ایمیل تان )
 • پشتیبانی تا آشنایی کامل شما با نحوه استفاده و رفع تمامی نقصها و مشکلات احتمالی

 امیدواریم بتوانیم در این زمینه یار و همراه خوبی برای شما بوده و با امید به اینکه تلاشهایمان خرسندی و رضایت خاطر شما عزیزان را به دنبال داشته باشد، با علاقه و اشتیاق و دلگرمی بیشتری به کارمان ادامه دهیم.