قوانین و مقررات کارخانه سونار وب : تمامی محصولات اکسل این وب سایت به طور اختصاصی توسط گروه آریان کدنویسی و طراحی گردیده و مطابق با قوانین کشور ابران می باشد.

خرید هر یک از محصولات سونار وب به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

حفظ کپی رایت و حقوق کلیه محصولات، مقالات، پایان نامه ها و افزونه های اکسل :

خریدار متعهد می شود موارد خریداری شده را به غیر واگذار ننماید.

نحوه ارائه پشتیبانی:

پشتیبانی از طریق شماره تماس و ایمیل های ارائه شده انجام خواهد شد.

محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات:

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در محصولات است نه مشکلات و ارورهای برنامه های آفیس (هر چند تمام سعی و تلاش ما در رفع تمامی مشکلات است) لذا راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق ایمیل سایت، ارائه می شود.

بروز رسانی محصولات:

هر محصولی که در سونار وب بروز رسانی گردد، به ایمیل خریدار اطلاع رسانی خواهد شد.

بازگشت وجه:

به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدنویسی و خاص می باشد و عملا در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است، لذا هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد، پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

ثبت نام :

ثبت نام در سایت سونار وب برای تمام کاربران آزاد و رایگان است و تمام کاربران و اشخاص حقیقی و حقوقی، در صورت پذیرش و رعایت تمام بندهای قوانین سایت، مجاز به ثبت‌نام و استفاده از امکاناتی که این سایت در اختیار همگان قرار می دهد، می باشند.

جهت خدمات بهتر، اطلاعات پروفایل خود را بصورت کامل وارد نمائید.

رفع مسئولیت :

مسئولیت تمامی مقالات و پایان نامه ها ( در قالب پاورپوینت و ورد ) با نویسنده آن بوده و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد، در صورت مشاهده تخلف در محتوا مراتب را به مدیریت سایت اعلام نمائید.

حریم خصوصی کاربران :

فروشگاه اینترنتی سونار وب به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص دیگر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سونار وب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود و با رعایت قوانین و مقررات کارخانه سونار وب و قوانین کشور ایران صورت می پذیرد.

سخن پایانی :

سعی بر این بوده است که قوانین سایت در نهایت صراحت و شفافیت نوشته شوند. با اینحال اختلاف نظر در تفسیر و نحوه اجرای قوانین نامحتمل نیست. در اینگونه مواقع تفسیر قوانین سایت و همچنین تشخیص مصداق‌ها بر عهده مدیر سایت می‌باشد. لطفا هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی را از طریق ادرس زیر با مسئول سایت در میان بگذارید.

تمامی مقالات و محتواهای تحت پاورپوینت، ورد، اکسل
لیست تمامی مقالات و محتواهای تحت پاورپوینت، ورد، اکسل