دسته‌بندی نشده, آموزش

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

حتما شما فایل اکسل خودتان را قفل کرده اید و پسورد اکسل را فراموش کرده اید و نیاز دارید که قفل فایل اکسل را بازیابی کنید. این اتفاق برای همه ممکن است رخ دهد اما باز کردن قفل اکسل روشهای مختلفی دارد که گاها این روش ها ممکن است روی برخی فایل ها جواب دهد و روی بعضی دیگر جواب ندهد.

اکسل که یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای اداری مایکروسافت آفیس است. اکسل تقریباً در تمامی کشورها و در تمامی شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و حتی به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرد. بر همین اساس به جرات می توان گفت که اکسل یکی از پرکاربردترین نرم افزارها در جهان ما می باشد.

دست مایکروسافت آمریکایی درد نکنه! اما فایل های اکسل نگهدارنده اطلاعات ارزشمند ما هستند و بایستی از آن به صورت مطلوب نگهداری و محافظت نماییم. روش های مختلفی برای محافظت و رمزگزاری فایل های اکسل وجود دارد. اگر پسورد را فراموش کنیم، باید روش های بازیابی رمز را دنبال کنیم. تا بتوانیم به فایل دسترسی پیدا کرده و آن را تغییر دهیم و یا به هدف برداشتن رمز فایل اکسل و سلولهای رمزگذاری شده برسیم.

چرا قفل و پسورد روی فایل های اکسل؟ افراد غالباً از یک رمز عبور برای محافظت از پرونده های اکسل خود استفاده می کنند. در واقع این کار خیلی خوب و آسان و ایمن است.

چرا که فایل های اکسل به طور گسترده برای ذخیره داده های مالی و اطلاعات افراد یا شرکت ها استفاده می شوند. بنابراین افراد دیگر نمی توانند آن را تغییر دهند یا بدون اجازه اطلاعات آن را حذف کنند. ممکن است رمز عبور اکسل را فراموش کرده و اکنون نتوانید به آن کاربرگ بسیار مهم دسترسی پیدا کنید.

 

اما اگر رمز آن فایل اکسل را گم کرده یا فراموش کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

همان فایل های ارزشمند اکسل برایتان مشکل ساز خواهند بود و این بسیار نگران کننده خواهد بود زیرا شما اطلاعات و داده هایی را که در آن فایل اکسل وجود داشت از دست خواهید داد. علاوه بر آن، مشکل ساز است که همیشه هنگام باز کردن پرونده باید رمز ورود را وارد کنید. یا مجبور هستید پس از حذف رمز عبور، شخصی را برای Excel ارسال کنید. بنابراین بایستی شما رمز عبور اکسل خود را بدانید و یا حذف کنید.

با این حال، مشکل فراموش شدن رمز عبور و پسورد اکسل قابل حل است. با ادامه شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل با ما همراه باشید.

ما کمکتان می کنیم تا رمز عبور فراموش شده فایل اکسل شما بازیابی شده و شما بتوانید از آن استفاده کنید.

 

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

 

من یک فایل اکسل دارم که رمز عبور آن را فراموش کردم و می خواهم رمز عبور و پسورد آن را باز کنم. چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟ اگر یک سند اکسل با حفاظت از رمز عبور دارید. آن فایل را به یکی از روشهای زیر به ما ارسال فرمایید. ما پس از تست باز شدن رمز فایل اکسل شما، مبلغ و هزینه را برایتان اعلام نماییم. تا درصورت رضایت و پرداخت هزینه توسط شما، فایل اکسل رمزگشایی شده و قفل شکسته برای شما ارسال گردد.

با توجه به نوع فایل نوع پسورد و رمز فایل اکسل شما، هزینه شکستن قفل متغیر می باشد. محدوده هزینه برداشتن قفل بین 5 الی 150 هزار تومان متغیر می باشد. چنانچه قبلاً اشاره کردیم، هزینه پس از تست فایل اعلام خواهد شد. ( تست شکستن قفل فایل های اکسل رایگان می باشد ).

 

شکستن قفل و حذف رمز و پسورد فایل اکسل و ماکروی vba اکسل

 

توجه داشته باشید که فایل رمزگشایی شده، پس از 24 ساعت از سرورهای ما حذف می شود و لینک های دانلود پس از این بازه زمانی از کار می افتند. لذا پیشنهاد می کنیم به محض دریافت نتیجه و اطلاع همکارانمان، اقدام به پاسخ گویی نمایید تا فایل اکسل قفل شکسته شده برایتان ارسال گردد.

sonarweb-telegram          sonarweb-watsapp
 

Telegram : @sonarweb

Watsapp : https://wa.me/9892214067360

 

توجه داشته باشید که مدت زمان شکستن قفل فایل اکسل و حذف رمز اکسل با توجه به خصوصیات فایل اکسل ممکن است از نیم ساعت تا دو روز زمان ببرد. این زمان به دلیل تست رمزها توسط سرور می باشد.

در خصوص شکستن فایل های اکسل سوالی دارید؟ می توانید از طریق فرم تماس زیر بفرمایید. در اولین فرصت ممکن توسط یکی از همکاران پاسخ داده شود.

درباره کارمند سونار وب

گاهی اوقات پیاده‌سازی یک ماژول‌، چند هفته یا ماه زمان می برد. اما می دانیم که همان ماژول میلیون ها ثانیه از زندگی مان را نجات خواهند داد. البته می دانم که تکنولوژی یک خادم سودمند و در عین حال، یک ارباب خطرناک است. سلامتی شما و همه ام آرزوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *